MŮJ PŘÍBĚH

Ke včelám a medu jsem měl vždy blízko, ale až vlastní zkušenost mě přivedla na myšlenku, že bych se tomu mohl věnovat víc do hloubky.

Moje zdravotní problémy s loktem mě omezily natolik, že jsem musel přestat sportovat a vyhledal jsem lékaře, který mi okamžitě doporučil operaci. 

Nerad se vzdávám a proto jsem zkusil spoustu alternativních možností, ale opět bez většího zlepšení. Setkání a rady lidí mě přivedli na studium a praktikování apiterapie.

Léčba mi velmi pomohla a brzy jsem se mohl vrátit k mým oblíbeným sportům a normálnímu životu. Důležité je, nevzdávat se a zkoušet stále nové věci.

Rád se s vámi podělím o svoje zkušenosti a po osobní konzultaci třeba pomohu i vám :)

Michal

 Vyloučení odpovědnosti

Tyto informace jsou podávány konzumentům pouze z informativních a vzdělávacích důvodů a nemusí obsahovat nejaktuálnější stav. Tato e-kniha je prodávána s pochopením, že autor a nebo vydavatel nepodávají žádné medicínské rady, ani nemají v úmyslu diagnostikovat, či léčit nějakou nemoc, chorobu, nebo jiný zdravotní stav. Vždy konzultujte se svým praktickým lékařem jakékoliv změny ve vaší stravě dříve, než je aplikujete na jakoukoliv léčbu a rovněž pokusy o ní. Tato informace rozhodně nepokrývá všechny možnosti použití, prevence a interakce k jednotlivým tématům popsaných v této knize.

 

Autor prohlašuje, že nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv závazky, ztráty, nebo škody způsobené v důsledku použití informací uvedených v této knize a na webových stránkách.