Květový pyl 

       Výtažky z pylu - zajistí optimální péči a výživu pleti uvnitř pleťových buněk.

Včelí (květový) pyl - Něco málo něm

Včelí pyl je často uváděn jako nejvíce přírodní a komplexní jídlo. Jsou to samčí semena rozkvetlých květů, které včely sbírají a smíchávají s jejich vlastními, speciálními trávicími enzymy. Jako další medový produkt, je často používán i v cizích zemích, nicméně je velmi málo znám ve Spojených Státech.

Věří se, že včelí pyl obsahuje všechny výživné látky, vitamíny, minerály a enzymy, nutné k přežití člověka. Tak jako med, je i včelí pyl oceněn a zmiňován v Bibli, i v jiných náboženských textech. Mnoho tradičních praktikujících léčitelů předepisovalo včelí pyl, právě kvůli jeho vlastnostem. Byl mezi nimi Hypokrates (zakladatel západní medicíny) a Pythagoras (řecký filozof a matematik).

Včelí pyl omlazuje celé tělo stimulací žláz a orgánů. Zlepšuje vitalitu a přispívá k dobrému, dlouhému životu. Jeho schopnost stále zvyšovat úroveň energie v těle, jej dělá favoritem mezi mnohými světovými atlety, udržující a podporující jim kvalitu jejich výkonů a výdrže.

Plástový pyl – Perga

Pyl PERGA je získáván přímo z pláství včelstva. Je to květový pyl, který je přepracován včelami přímo v úle a jeho sběr je dost náročný. V úle je vystaven přírodnímu kvasnému procesu (fermentaci), během něhož vznikají důležitě substance bez zásahu vnějšího prostředí.

Analýzy dokazují přítomnost řady nepostradatelných aminokyselin, stopových prvků, enzymů a dalších živin. PERGA je o 50 % účinnější než klasický květový pyl a je zde opravdu minimální pravděpodobnost, že by vyvolal alergické reakce. Z tohoto důvodu se těší oblibě právě u lidí, kteří se u květového pylu alergických reakcí obávají.

Podporuje organismus k rychlé obnově fyzických i duševních sil, zvláště v rekonvalescenci po vyčerpávajících chorobách, nebo operacích. Při depresivních stavech obnovuje duševní rovnováhu a vyvolává pocit spokojenosti a chuť k životu. 

Účinek PERGY na centrální nervovou soustavu je mnohem trvalejší, hodnotnější, než jakékoliv náhražky v podobě drog.

Dobrých výsledků bylo dosaženo u zbytnění prostaty, detoxikace jater, při syndromu únavy, ale i neplodnosti a při snížení sexuální aktivity.

V naší produktové nabídce nebude chybět.