NĚCO O MĚ...

Můj příběh

Jsem člověk, který již od malička obdivoval včely a miloval med. Med jsem jedl co se do mne vešlo, ale včel jsem se bohužel bál jak čert kříže, protože jsem byl na jejich bodnutí velmi alergický. Vzpomínám, jak jsem musel každé léto a někdy i několikrát do nemocnice poté, co jsem šlápnul na včelu a začal jsem otékat jak balón. V nemocnici mi vždy dali injekci, po které jsem spal jako zabitý a obyčejně tak dva týdny jsem nebyl schopen fungovat, takže takový střet se včelou mi výrazně pokazil moje léto a plány. Škoda, že jsem si to tenkrát nefotil, jak jsem byl nateklý jak meloun, určitě by to bylo zajímavé přidat na mé stránky jak vypadá alergická reakce na včelí bodnutí. Včel jsem se tedy vyhýbal celý život, ikdyž jsem k nim měl velké sympatie.

V mých dvatřiceti letech jsem bohužel přetížil svůj loket natolik, že jsem měl trvalý zanět „tenisový loket“. Přestal jsem tedy postupně úplně sportovat a během pěti let jsem vyzkoušel skutečně všechna léčení, a to jak klasické, tak i alternativní (mastičky, náplasti, injekce, ozařování, cvičení, rehabilatace, fyzioterapii, změna životního stylu, akupunkturu, akupresuru, čaje, lidové léčitele, dokonce i korejského a mnoho dalších). Vše směřovalo k operaci a den před operací mi sám chirurg řekl, že i operace neznamená stoprocentní úspěch, a že i on sám má tenisový loket a naučil se s ním žít. Tak jsem na operaci raději nešel.

Pak jsem na chatě šlápnul na včelu. Očekával jsem jak oteču a že budu muset zase do nemocnice. Nic, otekl jsem jenom trošku. Pak jsem se dočetl o léčení včelým bodnutím v Číně a  pak jsem i náhodou viděl dokument v České televizi.  Další den jsem si šel zaběhat a běžím kolem včelařské maringotky a včely létaly jak splašené. Normálně bych utekl, ale strašně mě to lákalo. Vyšel pan včelař a jestli bych mu nepomohl. No a tak jsem začal včelařit. Můj velmi úspěšný fyzioterapeut, který si se mnou již nevěděl rady mi nedlouho poté řekl: „Už nevím co s tebou, nechtěl bys vyzkoušet něco netradičního – včelý jed! Začal jsem tedy studovat a praktikovat apiterapii. Aplikoval jsem si několikrát včelí jed přímo od včel.  A stal se zázrak. Jsem zdravý a mohu opět sportovat a užívat si života plnými doušky.

V jiném příspěvku popíši jak si můžete aplikovat včelí bodnutí sami, a nebo můžete využít mých služeb.

Historie projektu

Historii tohoto projektu píší a budou psát všichni, kteří procedury nejen vyzkouší, ale věříme, že i ocení jejich smysl...