Medová detoxikační masáž obličeje

Medová detoxikační masáž obličeje

Blahodárné očistné a revitalizující účinky medu znali dávno v historii již naši předci a moudře ho využívali téměř od nepaměti. V minulosti se med dokonce nacházel snad v každé domácí lékárničce díky své schopnosti účinně hubit bakterie a posilovat imunitu. Zajímavostí je, že díky těmto léčivým vlastnostem byl také považován za afrodiziakum„elixír mládí”.

Detoxikační masáž obličeje je vhodná k hloubkovému vyčistění a zklidnění pokožky. Masáží dochází k vysávání toxinů z tkáně a efektu vypnutí pokožky. Lymfatický systém je stimulován k lepší činnosti. Pleť se zbaví odumřelých buněk, prokrví se a dochází k jejímu zpevnění.

Masáž je zakončena akupresurou obličeje a hlavy.

Akupresura má vliv na všechny orgány a systémy těla. Nejen zlepšuje krevní oběh a lymfatickou drenáž, ale také zklidňuje nervový systém, a podporuje myšlenky a pocity pro získání rovnováhy. Má nejen omlazující účinek, ale také velmi léčebný - uvolňuje křeče, bolesti hlavy, normalizovat metabolismus a hormony.

 

Účinky detoxikační medové masáže:

·         Hloubkově čistí a vyhlazuje pleť

·         Odmastňuje pokožku a léčí akné

·         Redukuje vrásky a snižuje vznik nových vrásek

·         Odstraňuje migrény

·         Zmírňuje deprese a únavu

·         Podporuje lymfatický systém

 

 

Medová masáž obličeje je vhodná pro každého, zejména pro klienty s problematickou pletí, trpící na akné nebo jako prevence proti vráskám a toxinům. Po opakované masáži dochází k efektu omlazení obličeje.